Kondela RUPOR

DTD

• , zakoupeno v Nábytek za kačku

• jednoduchý, ale moc hezký desing
    • škoda, že ručka na otevření těch dvou skříněk není až na skle

U všech skříněk jde volit pravé a levé provedení. Jelikož jsem potřebovala opačné provedení než je na obrázku, bála jsem se,že nožky budou na polici již namontovány. Vše bylo perfektní tak jsem si vše složila tak jak jsem chtěla já.

Barva
37 cm
63 kg
Materiál
DTD

Obývací stěna, která vás zaujme elegancí a neobyčejným designem dvířek vitrín. Skládá se z vitríny, která má zajímavé zaoblené dvířka, TV stolku, vitríny na stěnu a široké police. Barevné provedení obývací stěny je bílá v kombinaci s černou barvou.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Nábytek za kačku