Kondela Owal

148 kg
Materiál
DTD

• Poměr kvalita/výkon.
    • Klasický produkt z Polska.
    • Chyběly držáky 2 držáky na skříňky

Poměrně "hodně muziky za fér peníze".

• zakoupený výrobek jsem vybrala podle svých potřeb a ty splňuje

potřebovala jsem sestavu v bílém vysokém lesku a Owal mi naprosto vyhovuje jak rozměry, tak i provedením

• , zakoupeno v Prima-Cena

• Moderní nábytek za velmi dobrou cenu, v interiéru působí velmi zajímavě, líbí se mi zaoblené hrany.
    • Po konstrukční stránce se mi nelíbí řešení černé oválné výplně (deska zevnitř).

Obývací stěna je elegantní a zajímavá.
    K sestavení by mohl být podrobnější návod.

Barva
DTD

Obývací stěna se skládá z:

Dvou závěsných prostorných vitrín

Velkého TV stolku

Prostorné police     Nadčasová obývací stěna Owal s kvalitním led osvětlením, patří mezi horké novinky letošního roku. Její kvalitní zpracování a velice moderní design uspokojí každého zákazníka. Je vyrobena z kvalitní laminované DTD, která má zaoblené hrany. Povrchová úprava je tvrzená, díky tomu je zaručeno dostatečné bezpečí proti oděru. Obývací sestava je dodávána v demontu, naše firma po domluvě zajistí výnos a montáž.

Obývací stěna se skládá z:

Dvou závěsných prostorných vitrín

Velkého TV stolku

Prostorné police

• Poměr kvalita/výkon.
    • Klasický produkt z Polska.
    • Chyběly držáky 2 držáky na skříňky

Poměrně "hodně muziky za fér peníze".

• zakoupený výrobek jsem vybrala podle svých potřeb a ty splňuje

• , zakoupeno v Prima-Cena

Obývací stěna je elegantní a zajímavá.
    K sestavení by mohl být podrobnější návod.