Kondela Espana

82 kg
Materiál
DTD

• , zakoupeno v Nábytek za kačku

• Přiložené lepidlo na dřevo se asi moc nehodí na upevnění skla. Použili jsme raději silikon.

Za tu cenu velmi slušná stěna.

• Skromně vyhlížející, leč dostatečně splňující
    • Snadná montáž, kterou zvládne i méně zručný kutil
    • Kvalita materiálu
    • Naprosto úžasná cena

Tato stěna mne zaujala na fotkách, ale až smontovaná v pokoji mne absolutně rozradostnila, vřele doporučuji....

Barva
179 cm
82 kg
Materiál
DTD

Obývací Stěna Espana Doprava ZDARMA. Obývací stěna Espana je vhodná do moderního obývacího pokoje. Svým jednoduchým designem výborně působí v kombinaci s termdovou domácností.

Jednoduché a čisté tvary. Vyrobena je z kvalitní laminované dřevotřísky, úchytky jsou plastové s povrchovou úpravou chrom.

Sestava se skládá z prosklené vitríny, TV stolku s skříňky s prodlouženou policí.

Rozměry: 220x179x41cm

Dodáváno v demontu.

• , zakoupeno v Nábytek za kačku

Za tu cenu velmi slušná stěna.

• Skromně vyhlížející, leč dostatečně splňující
    • Snadná montáž, kterou zvládne i méně zručný kutil